Catz Finefood Purrrr N.107 Kangur 85g
Catz Finefood Purrrr N.107 Kangur 85g

Catz Finefood Purrrr N.107 Kangur 85g

Catz Finefood Purrrr to linia karm monoproteinowych zapewniających żywienie na najwyższym poziomie. 

Każdy smak Catz Finefood Purrrr zawiera tylko jedno źródło białka zwierzęcego dlatego jest szczególnie odpowiedni dla kotów z wrażliwością żywieniową i kotów cierpiących na alergie. 

8,10 zł
Brutto

 

CATZ FINEFOOD PURRRR - MONOPROTEINOWA KARMA DLA KOTÓW

Catz Finefood Purrrr to linia karm monoproteinowych zapewniających żywienie na najwyższym poziomie. 

Każdy smak Catz Finefood Purrrr zawiera tylko jedno źródło białka zwierzęcego dlatego jest szczególnie odpowiedni dla kotów z wrażliwością żywieniową i kotów cierpiących na alergie. Przy wyborze receptur szczególną uwagę zwrócono na wykorzystanie najlepiej tolerowanego przez koty mięsa.

Lista składników Purrrra jest dobrze przemyślana i przejrzysta, ponieważ oprócz mięsa i podrobów zawiera tylko rosół, minerały i wysokiej jakości olej. 

Catz Finefood produkowany jest w Niemczech. Mięso pochodzi tylko od zaufanych producentów, głównie z Niemiec. Świeże składniki są delikatnie przetwarzane po dokładnych testach i kontrolach weterynaryjnych. W ten sposób osiągamy najwyższy poziom jakości i bezpieczeństwa. Dzięki delikatnemu gotowaniu na parze w nowoczesnych zakładach produkcyjnych naturalne składniki są prawie całkowicie zachowane.

Catz Finefood Purrrr w skrócie:

  • bez mączki kostnej,
  • bez białka sojowego
  • bez zbóż i cukru
  • brak sztucznych barwników,
  • brak atraktantów,
  • bez sztucznych aromatów,
  • bez konserwantów.

Koty są zdania: Catz Finefood Purrrr jest smaczne i zdrowe! Mmmmiau!

Skład: 70% kangur (serca, mięso, wątroba), 28,8% bulion, 1% minerały, 0,2 % olej z ogórecznika lekarskiego.

Dodatki dietetyczne na kg: witamina D3 (200 j.m./kg), tauryna (1500 mg/kg), cynk (jednowodny siarczan cynku, 15 mg/kg), mangan (jednowodny siarczan manganu(II), 3 mg/kg), jod (bezwodny jodan wapnia, 0,75 mg/kg).

Składniki analityczne: białko surowe: 10.2%, tłuszcz surowy: 6.1%, włókno surowe: 0.3%, popiół surowy: 1.9%, wapń: 0.2%, fosfor: 0.15%, magnez: 0.03%, wilgotność: 80.0%.

4260379441057
263 Przedmioty
Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do ulubionych

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.