* Czy mogę uzyskać fakturę VAT na zakupiony towar?

Tak, na każdy sprzedawany przez nas towar możemy wystawić fakturę VAT. Na etapie składania zamówienia (podawania danych odbiorcy) należy zaznaczyć opcję ‘firma’ i wpisać numer NIP, a następnie napisać w polu “UWAGI” do zamówienia prośbę o wystawienie faktury. Można do nas również w tym celu napisać na maila lub zadzwonić.

* Czy powinienem/powinnam sprawdzić zawartość paczki przy Kurierze ?

Zawsze należy sprawdzać przesyłkę w obecności Kuriera, a w razie uszkodzeń produktu wypełnić odpowiedni protokół uszkodzenia towaru (protokół udostępnia w razie potrzeby Kurier dostarczający przesyłkę). Prosimy jednocześnie o niezwłoczne przesłanie nam informacji o takim zdarzeniu i zachowanie kopii protokołu uszkodzenia.

Bezpieczeństwo

Staramy się, aby Klient realizujący zakupy w naszym sklepie miał gwarancję bezpieczeństwa – zarówno w kwestii jakości towarów, jak i danych osobowych.
Wykorzystujemy najnowocześniejsze mechanizmy ochrony przekazywania i przechowywania danych osobowych, jakie są w tej chwili dostępne.

Wysyłka

Paczki wysyłamy w ciągu 1-4 dni roboczych, gdy należność za zamówienie jest zaksięgowana na naszym koncie.

Produkty

Sprzedajemy produkty wysokiej jakości. Dokładamy starań o wysoką jakość opisów produktowych i udzielamy dokładnych informacji odnośnie naszej oferty.