Cats Plate Turkey - Indyk 100g

Cats Plate Turkey - Indyk 100g

Cats Plate Turkey to pełnowartościowa karma dla kotów z mięsa z indyka. Zawiera łącznie  94% indyka w tym aż 80% mięsa mięśniowego o jakości human grade.

Dzięki odpowiednio zestawionym składnikom karmy Cats Plate odzwierciedlają naturalną dietę kotów, są łatwo przyswajalne i nie powodują problemów trawiennych.

Nie posiadają zbóż ani dodatku roślin strączkowych.

11,10 zł
Brutto

 

Cats Plate Turkey to pełnowartościowa karma dla kotów z mięsa z indyka.

Zawiera łącznie 94% indyka w tym aż 80% mięsa mięśniowego o jakości human grade.

Dzięki odpowiednio zestawionym składnikom karmy Cats Plate odzwierciedlają naturalną dietę kotów, są łatwo przyswajalne i nie powodują problemów trawiennych.

  • Nie posiadają zbóż ani dodatku roślin strączkowych.
  • Zawierają odpowiednio wysoką dawkę TAURYNY!
  • Dieta jest łatwostrawna i zaspokaja wszystkie potrzeby żywieniowe kota.
  • Karmy Cats Plate nie zawierają substancji konserwujących, sztucznych barwników i aromatów.
  • Mięso w naszych karmach NIE jest oddzielane mechanicznie!

Skład:

mięso z indyka (udo) 80%, serca i żołądki z indyka 8% wątroba z indyka 6%, olej Omega3 z łososia 4%, węglan wapnia, drożdże piwne, algi morskie, czystek, inulina, dzika róża. Tauryna 2800 mg/kg, agar

Skład analityczny w 100 g produktu:

Białko 13,0 %

Tłuszcze 5 % ( w tym nasycone 1,4 %)

Węglowodany 1,2 ( w tym cukry 0,8%)

Błonnik 0,5 %

Popiół 1,3%

Na 23 mg/100g

K 210,55 mg/100g

Wilgotność 79%

P: 940mg, Ca: 1099mg na 1 kg karmy

Dlaczego w kociej diecie tak ważne są niektóre suplementy?

Tauryna - to niezbędny aminokwas, który pozwala kotom żyć i funkcjonować normalnie. Kot żyjący na wolności poluje na myszy, które w pełni zaspokajają jego zapotrzebowanie na taurynę. Kotom żyjącym w warunkach domowych, trzeba ją podawać, albo w postaci suplementu, albo w postaci zdrowej, pełnowartościowej karmy. Brak tego składnika w diecie może powodować szereg chorób takich jak: forma centralnego zwyrodnienia siatkówki (CRD), zastoinowej niewydolności serca, może prowadzić do niepłodności lub zaburzeń żołądkowo-jelitowych.

Inulina - to prebiotyk, którego rolą jest wspieranie populacji pożytecznych kultur bakterii obecnych w kocim układzie pokarmowym – Lactobaccillus i Bifidobacterium. Odżywione bifidobakterie przyczyniają się do lepszego funkcjonowania jelit i wzmocnienia systemu immunologicznego.

Dzika róża- wspomaga układ odpornościowy, a regularnie dostarczana do organizmu działa wspomagająco przy leczeniu schorzeń układu ruchu.

5907637963270
No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Dodano do ulubionych

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.