Frettchen4You Genesis 1 kg - Produkt na zamówienie

Frettchen4You Genesis 1 kg - Produkt na zamówienie

W celu zamówienia karmy prosimy o dyspozycję na adres mailowy: sklep@fretkowo.pl

Genesis, lepszy początek w żywieniu fretek.

Frettchen4You Genesis swoją przyswajalność zawdzięcza użyciu do jej produkcji źródeł mięsa najwyższej jakości.

GENESIS sprzedawana jest w postaci proszku, do którego samodzielnie dodajemy ciepłej, przegotowanej wody do uzyskania konsystencji kremu lub zupy - w zależności jak Państwa fretka lubi.

Obecnie brak na stanie
120,00 zł
Brutto


 

W celu zamówienia karmy prosimy o dyspozycję na adres mailowy: sklep@fretkowo.pl

Genesis, lepszy początek w żywieniu fretek.

Frettchen4You Genesis jest specjalistyczną karmą dla fretkowych maluchów. Frettchen4You Genesis swoją przyswajalność zawdzięcza użyciu do jej produkcji źródeł mięsa najwyższej jakości! Produkt przeznaczony dla fretek, jako pierwsza karma, jeszcze w okresie laktacji. Fretkowe dzieci w późniejszym okresie ich życia, łatwo przestawić na inne karmy takie jak FERRETastic! czy rEVOLUTION, kiedy tylko będą mogły rozgryzać większe kawałki karmy.

GENESIS sprzedawana jest w postaci proszku, do którego samodzielnie dodajemy przegotowanej, ciepłej wody (o maksymalnej temperaturze 39°C) do uzyskania konsystencji kremu lub zupy - w zależności jak Państwa fretka lubi.

Produkt Frettchen4You GENESIS możemy podawać również chorym fretkom. Jej konsystencja po dodaniu ciepłej wody sprawia, że łatwo naciągnąć ją do strzykawki. Fretki uwielbiają jej smak, co zdecydowanie ułatwi karmienie chorej fretki.

Sposób przechowywania:

Należy przechowywać w zaciemnionym miejscu, w temperaturze nie przekraczającej 25°C. Polecamy by po otwarciu umieścić produkt w pojemniku przeznaczonym do przechowywania żywności.

Uwaga: Zaleca się by po rozrobieniu z wodą produkt pozostawić w misce przez okres nie przekraczający 8 godzin. Miska nie powinna stać w bezpośrednim świetle słonecznym.

Skład:

mięso z kurczaka, mięso z indyka, ryby, ryż, tłuszcz drobiowy, ziemniaki, kaczka, olej z łososia, jaja, królik, pulpa buraczana, ekstrakt z juki, minerały, witaminy.

Analiza:

białko surowe 40%, tłuszcz surowy 23%, popiół surowy 9%, włókno surowe 1,5%, wilgotność 10%, witamina A 31.000 IE/kg, witamina D3 1.650 IE/kg, witamina E 180 IE/kg, miedź 16 mg/kg, witamina C, beta karoten, witamina B, kwasy tłuszczowe omega-3, wapń, sód, cynk, fosfor, tauryna, selen.

 

Opakowanie: 1 kg.

4260235990613
No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Dodano do ulubionych

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.