Cats Plate Salmon Mousse - Mus z łososia 100g

Cats Plate Salmon Mousse - Mus z łososia 100g

Cats Plate Salmon to pełnowartościowa karma dla kotów z mięsa łososia. Zawiera 94,5% mięsa z łososia o jakości human grade - filet.

13,10 zł
Brutto

 

Cats Plate Salmon to pełnowartościowa karma dla kotów z mięsa łososia. Zawiera 94,5% mięsa z łososia o jakości human grade - filet.

Łosoś jest  bogatym źródłem łatwo przyswajalnego białka – z powodzeniem może ono zastąpić w diecie drób lub czerwone mięso. Białko jest wszechstronnie wykorzystywane w organizmie – tworzy na przykład tkankę mięśniową, przyczynia się do spalania kalorii oraz pozwala zaspokoić głód. Charakteryzuje się także wysoką zawartością aminokwasów i niezwykle cennych wielonienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3, przy jednoczesnym zachowaniu niewielkich ilości nasyconych kwasów tłuszczowych.

Łosoś jest rybą bogatą w witaminy i minerały. W mięsie łososia znajduje się najwięcej przede wszystkim witamin z grupy B – B1, B2, B3, B6, B9, B12, a także A i E, nie brakuje w nim również witaminy D.

  • Lekka konsystencja musu jest idealna dla tych kotów, które nie lubią gryźć, bądź mają usunięte zęby.
  • Dzięki odpowiednio zestawionym składnikom karmy Cats Plate odzwierciedlają naturalną dietę kotów, są łatwo przyswajalne i nie powodują problemów trawiennych.
  • Nie posiadają zbóż ani dodatku roślin strączkowych.
  • Zawierają odpowiednio wysoką dawkę TAURYNY!
  • Dieta jest łatwostrawna i zaspokaja wszystkie potrzeby żywieniowe kota.
  • Karmy Cats Plate nie zawierają substancji konserwujących, sztucznych barwników i aromatów.
  • Mięso w naszych karmach NIE jest oddzielane mechanicznie!

Skład:

mięso z łososia 94,5%, olej Omega3 z łososia 3%,świeże żółtka jaja kurzego 2% węglan wapnia, agar.

Tauryna 1800 mg/kg

Skład analityczny w 100 g produktu:

Białko 10,8 %

Tłuszcze 13,5 % 

Węglowodany 0,4 

Błonnik 2,2 %

Popiół 1,3%

Na 21 mg

P: 113mg

Ca: 147mg 

Wilgotność 71,8%

Wartość energetyczna 166 kcal/100g

Dlaczego w kociej diecie tak ważne są niektóre suplementy?

Tauryna - to niezbędny aminokwas, który pozwala kotom żyć i funkcjonować normalnie. Kot żyjący na wolności poluje na myszy, które w pełni zaspokajają jego zapotrzebowanie na taurynę. Kotom żyjącym w warunkach domowych, trzeba ją podawać, albo w postaci suplementu, albo w postaci zdrowej, pełnowartościowej karmy. Brak tego składnika w diecie może powodować szereg chorób takich jak: forma centralnego zwyrodnienia siatkówki (CRD), zastoinowej niewydolności serca, może prowadzić do niepłodności lub zaburzeń żołądkowo-jelitowych.

5907637963546
No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Dodano do ulubionych

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.