Frettchen4You Czysty olej z łososia 50 ml

Frettchen4You Czysty olej z łososia 50 ml

Olej z łososia firmy Frettchen4You jest jednym z najwyższej jakości dostępnych na rynku. W procesie produkcji nigdy nie jest on poddawany działaniu wysokich temperatur dzięki czemu jest naturalnym źródłem kwasów tłuszczowych Omega 3 i Omega 6, których pozytywne działanie zostało poparte wieloma badaniami. Produkt w czystej postaci, bez jakichkolwiek dodatków. Kwasy Omega 3 wspierają metabolizm, ale także istotne jest ich działanie przeciwzapalne. Olej z łososia F4Y produkowany jest  pod ścisłą kontrolą jakości, każda partia poddawana jest analizie. W procesie produkcji używany jest wyłącznie olej przeznaczony do konsumpcji przez ludzi.

Olej o pojemności 50 ml sprzedawany jest w szklanych buteleczkach.

16,90 zł
Brutto

 

NATURALNY OLEJ Z ŁOSOSIA

Olej z łososia firmy Frettchen4You jest jednym z najwyższej jakości dostępnych na rynku. W procesie produkcji naszego Oleju z Łososia nigdy nie jest on poddawany działaniu wysokich temperatur dzięki czemu jest naturalnym źródłem kwasów tłuszczowych Omega 3 i Omega 6, których pozytywne działanie zostało poparte wieloma badaniami.  Produkt w czystej postaci, bez jakichkolwiek dodatków. Kwasy Omega 3 wspierają metabolizm, ale także istotne jest ich działanie przeciwzapalne. Olej z łososia F4Y produkowany jest  pod ścisłą kontrolą jakości, każda partia poddawana jest analizie. Odkąd w procesie produkcji używamy wyłącznie oleju przeznaczonego do konsumpcji przez ludzi, maksymalna ilość niechcianych zanieczyszczeń jest znacznie mniejsza niż w produktach tworzonych jedynie z olejów gorszej jakości przeznaczonych dla konsumpcji zwierzęcej.

Zwierzęta w tym również i fretki nie są w stanie produkować samodzielnie kwasów tłuszczowych, zatem muszą mieć je dostarczone z pokarmem. Na rynku dostępne są suche karmy, które w swoim składzie zawierają kwasy tłuszczowe (naszą ambicją jest posiadać w swojej ofercie produkty najwyższej jakości takie jak rEVOLUTION i FERRETastic) bądź stosować suplementy diety do naszej codziennej karmy. Jeśli karmimy naszą fretkę jedynie mięsem bardzo istotna jest suplementacja diety kwasami tłuszczowymi, które jako jedyne pozwalają na wchłonięcie się wielu witamin i nie są dostępne dla organizmu bez udziału tłuszczy.

Pozytywne działanie oleju z łososia na organizmy zwierzęce i ludzkie jest od dawna udowodnione naukowo. Olej z łososia jest pomocny przy problemach ze wzrokiem, problemach immunologicznych, problemach na poziomie komórkowym oraz naczyń krwionośnych. Wspiera metabolizm oraz przyspiesza proces rekonwalescencji, zarówno leczenie reakcji alergicznych wspomagamy kwasami tłuszczowymi. Niezbędne są podczas dorastania i dojrzewania poprzez wspomaganie rozrostu szkieletu kostnego. Leczenie wszelkich problemów stawowych, problemów z wątrobą oraz nerkami wspomagane podawaniem oleju z łososia daje dużo lepsze rezultaty.

Pozwól wypróbować swojej fretce smaku oleju z łososia, nawet jeśli jej apetyt nie jest zbyt wygórowany, on to zmieni.

Dawkowanie: 1-2 ml/1 kilogram masy ciała/dzień.

Skład analityczny: 

tłuszcz  99,9%

Nasycone kwasy tłuszczowe: 22%

Nienasycone kwasy tłuszczowe: 43%

Wielonienasycone kwasy tłuszczowe :35%

Witamina E: 0,09%

Kwasy tłuszczowe Omega-3 min. 25%

Skład:  

100% olej z łososia (Łosoś Szlachetny)

Kraj pochodzenia: Norwegia

 

4260235992013
No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Dodano do ulubionych

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.