• Nowy
Pan Zwierz - 100% mięsa - Tuńczyk 25g

Pan Zwierz - 100% mięsa - Tuńczyk 25g

Skład: 100% suszone mięso z tuńczyka.

Ostatnie sztuki w magazynie
19,99 zł
Brutto

 

Wiele zwierząt uwielbia smak tuńczyka. Główne zalety mięsa z tuńczyka w diecie psów i kotów to przed wszystkim:

  1. Białko wysokiej jakości: Tuńczyk jest bogatym źródłem wysokiej jakości białka, które jest niezbędne do utrzymania zdrowego wzrostu, regeneracji tkanek, produkcji enzymów i hormonów.
  2. Kwasy tłuszczowe omega-3: Tuńczyk jest znakomitym źródłem kwasów tłuszczowych omega-3, zwłaszcza kwasu dokozaheksaenowego (DHA) i eikozapentaenowego (EPA). Te kwasy tłuszczowe są korzystne dla zdrowia skóry, sierści, układu sercowo-naczyniowego oraz mają właściwości przeciwzapalne.
  3. Witaminy i minerały: Mięso z tuńczyka dostarcza również ważnych witamin, takich jak witamina D i witaminy z grupy B, a także minerałów, takich jak selen, magnez, fosfor i potas.
  4. Niski poziom węglowodanów: W przeciwieństwie do niektórych innych źródeł mięsa, tuńczyk zawiera niski poziom węglowodanów, co może być korzystne dla zwierząt o ograniczonej tolerancji węglowodany

Smaczki Pan Zwierz to 100% suszonego mięsa z tuńczyka bez dodatków soli, konserwantów, czy utrwalaczy. Jedyny sposób konserwacji jaki stosujemy to suszenie.

Skład: 100% suszone mięso z tuńczyka.

Składniki analityczne: Białko 88,45% Popiół surowy 5,5% (mikroelementy) Woda 6,3% Włókno surowe 0,9% Tłuszcz 0,8%.

5905489203940
No reviews
Dodano do ulubionych

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.