• Nowy
Pan Zwierz - 100% mięsa - Baranina 25g

Pan Zwierz - 100% mięsa - Baranina 25g

Skład: 100% suszona baranina.

19,99 zł
Brutto

 

Baranina to bardzo delikatne mięso o wyjątkowych walorach smakowych - zachęci nawet najbardziej wymagające psie i kocie podniebienia do spożycia posiłku. Jednak największą zaletą tego mięsa są zawarte w nim wartości odżywcze.

Mięso baranie charakteryzuje niska zawartość tłuszczu śródmięśniowego, duża ilość składników mineralnych, zarówno makroelementów (wapń, żelazo, sód), jak i mikroelementów (cynk, miedź, glin), ale przede wszystkim wysoki poziom białka o właściwościach hipoalergicznych – dzięki temu jagnięcina należy do najrzadszych alergenów i jest idealna dla psów i kotów z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi, które są coraz częściej spotykane zarówno wśród ludzi jak i zwierząt.

Ponadto jest polecana przy problemach skórnych – dla psów i kotów borykających się z problemami skórnymi i uczuleniami zalecane jest regularne spożywanie mięsa jagnięcego. Mięso to może być stosowane wyłącznie jako jedyne źródło białka w psiej i kociej karmie, lub być treściwym dodatkiem w codziennej diecie psów i kotów.

Baranina to niskokaloryczne, dietetyczne i lekkostrawne źródło białka idealne w psiej i kociej diecie. Posiada dużą zawartość korzystnych dla prawidłowego rozwoju nienasyconych kwasów tłuszczowych, oraz kwasu linolowego, który odpowiada za metabolizm glukozy, ogranicza stężenie cholesterolu we krwi, a przede wszystkim jest silnym antyutleniaczem i ma działanie antynowotworowe. Przed nowotworami chroni również występujący w jagnięcinie kwas ortowy - dzięki temu dieta oparta na jagnięcinie jest polecana szczególnie w trakcie rekonwalescencji. To także dobre źródło L-karityny, która pobudza procesy spalania tłuszczu oraz witamin z grupy B (B1, B2, PP oraz B6, B12, folianów), które wspomagają prawidłowe funkcjonowanie komórek nerwowych i układu krążenia.

W naszej ofercie znajdziecie przysmaki z jagnięciny. Można je serwować jako przekąskę w psiej i kociej diecie lub dodać do stałej karmy psa lub kota, aby zyskać zdrowy, smaczny i pełnowartościowy posiłek. Wysoce smakowita jagnięcina polecana jest zwierzakom każdej rasy i w każdym wieku - jej zdrowotne właściwości wpływają korzystnie na wzrok, siłę, oraz ogólną kondycję naszego Pupila. Szczególnie dedykowana jest w diecie psów i kotów z alergiami i nietolerancjami  pokarmowymi, zaburzeniami łaknienia, uczuleniami i problemami skórnymi, oraz w diecie zwierząt wymagających wsparcia w regeneracji i rekonwalescencji (w trakcie chorób, po zabiegach, czy starszych).

Skład: 100% suszona baranina.

Składniki analityczne: białko 84,08%, tłuszcz 6,1%, woda 5,9%, popiół surowy (mikroelementy) 4,49%, , włókno surowe 2%.

5905489203957
No reviews
Dodano do ulubionych

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.