• Nowy
Pan Zwierz - 100% mięsa - Kozina 25g

Pan Zwierz - 100% mięsa - Kozina 25g

Skład: 100% suszona kozina.

19,99 zł
Brutto

 

Mięso z kozy jest bogate w białko, co jest istotnym składnikiem diety dla psów i kotów. Białko jest niezbędne do utrzymania zdrowej masy mięśniowej, poprawy układu immunologicznego i wspierania wielu innych funkcji organizmu. Mięso z kozy dostarcza również różnorodnych witamin i minerałów, takich jak witamina B12, żelazo, cynk i selen. Te składniki są niezbędne dla utrzymania zdrowia ogólnego zwierzęcia. Koźlęce mięso jest często uważane za lekkostrawne, co może być korzystne dla zwierząt o wrażliwym układzie pokarmowym. Koźlęce mięso może dostarczać również zdrowych tłuszczów, które są istotne dla prawidłowego funkcjonowania narządów wewnętrznych i skóry zwierzęcia. Tłuszcze są źródłem energii oraz wspomagają wchłanianie niektórych witamin.

Zawsze przed wprowadzeniem nowych składników do diety swojego zwierzęcia warto skonsultować się z weterynarzem, aby upewnić się, że dieta spełnia wszystkie jego potrzeby żywieniowe.

Skład: 100% suszona kozina.

Składniki analityczne: białko 68,44%, tłuszcz 21%, woda 5,3%, popiół surowy (mikroelementy) 3,7%, włókno surowe 0,64%.

5905489203995
No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Dodano do ulubionych

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.